Технології: Технологій: 17

 • 6th Sense Control

  Технологія, яка швидко відновлює температуру та підтримує ідеальний рівень вологості.

  Технологія 6TH SENSE завдяки постійному контролю температури автоматично виявляє навіть найменьші її зміни та миттєво відновлює її до заданого рівня для найкращого зберігання продуктів як у холодильній, так і морозильній камерах.

 • 6th Sense PrecisionControl

  Технологія 6th Sense Precision Control виявляє найменші зміни температури і негайно відновлює її до ідеального рівня для найкращого зберігання продуктів як у холодильній, так і у морозильній камерах. Також вона мінімізує морозні опіки, гарантуючи збереження смаку, форми та поживних цінностей заморожених продуктів.

 • 6th Sense Washing

  Відкрийте для себе ідеальний догляд.

  Інтелектуальні сенсори 6TH SENSE адаптують ресурси в залежності від об'єму і типу завантаження, заощаджуючи до 50%* енергії, води і часу. (Порівняння між максимальним завантаженням і завантаженням 1 кг на пральну машину з функцією 6TH SENSE і Програмою для бавовни 60°.)

 • A+++(-30%)

  Неперевершена енергоефективність.

  Весь ассортимент товарів який має надвисокий клас енергоефективності A+++, знижує споживання енергії на 30% що робить його не тільки першокласним помічником у Ваших домашніх справах, а й економним другом, який дбає про Ваші витрати.

 • Child Lock

  Насамперед безпека.

  Ці пральні машини Whirlpool оснащені системою блокування від дітей для запобігання випадковому використанню цього приладу дітьми. Ми завжди дбаємо про Вашу безпеку і зручностей при використанні техніки Ця функція вбереже Ваших дітей і прилад від непередбачених ситуацій.

 • Colours 15°

  Низькі температури, ідеальний захист. 

  Опція Colours 15° забезпечує догляд, захист та ідеальні результати прання усього вашого кольорового одяг.

  При виборі опції «Кольорове 15°», активується технологія Wave Motion.  Вона розподіляє білизну в барабані таким чином, який забезпечує ідеальне проникнення порошку в тканину.  Це означає, що температура прання може бути знижена до мінімуму - до 15 ° С - в той час як результат прання буде таким же, як при 40 ° С: революційний спосіб гарантувати довговічне збереження кольору і захист речей.

 • Dual NoFrost

  Система Dual No Frost складається з двох незалежних систем охолодження - для холодильної та морозильної камери.  Кожна камера оснащена своїм випарником і вентилятором, що перешкоджає змішуванню запахів і дозволяє уникнути коливань температури і висушування продуктів, на відміну від традиційної системи No Frost.

 • Fingerprint-Resistant

  Покриття проти слідів від пальців.

  Просте очищення. Спеціальне покриття забезпечить просте очищення слідів від пальців, пилу та дрібних подряпин. З технологією Fingerprint-Resistant Ви можете забути про постійні розводи чи плями - на поверхні приладу їх просто не лишається, тому не потрібно боятись за зовнішний вигляд Вашої техніки.

 • Fresh Box+

  Фрукти та овочі залишаться свіжими до 15 днів*.

  Ящик зі слайдером вологості, який дозволить Вам підтримувати первозданну свіжість фруктів та овочів до 15 днів*.

  * Дані отримані під час внутрішніх тестів шляхом вимірювання втрати вологи та візуальної якості фруктів та овочів.

 • Fresh Care+

  Ця технологія стане справжнім рятівником у тих випадках, коли Ви не встигли чи забули дістати білизну з барабану відразу після прання, тому що, навіть при цьому білизна все одно залишиться свіжою та м'якою.

  Цикл FreshCare+ передбачає періодичне двонаправлене обертання барабану у поєднанні з помірним відпарюванням білизни. Така дія сприяє покращенню циркуляції повітря у барабані, та перешкоджає утворення неприємних запахів та зменшує зминання та псування білизни завдяки підтриманню ідеального рівня вологи. Ви можете активувати опцію FreshCare+ під час встановлення основних параметрів прання або безпосередньо під час прання. Відмінити опцію Ви можете у будь-який час.

 • Leakage protection

  Технологія Leakage protection це оснащення посудомийних машин зовнішньою системою захисту від протікання. Вона розміщена на шлангу водопостачання і призначена для захисту від переливу, на випадок несправності приладу.

 • PowerClean Pro

  Революційна технологія PowerClean Pro використовує розпилювальні форсунки високого тиску, що забезпечують чудові результати очищення без необхідності чищення або попереднього прання вручну.

  Розроблені для забезпечення максимального покриття і ідеальної продуктивності, ці потужні водяні струмені видаляють найжорсткіші плями і масло з посуду, що призводить до чудовим результатами очищення.

Показані 1 - 12 із 17 пунктів