Посудомийні машини Indesit

Показані 1 - 9 із 9 пунктів
Сергій
Брали по акції. Зі своїм завданням справляється добре, при використанні застосовували лише таблетки для посудомийних машин (простіше за все). Для двох людей вистачає, зазвичай посуд збирається цілий день і увечері миється. Якщо великими кастрюлями не заставляти місця достатньо, в моему випадку з усім грязним посудом я можу розмістити лише 1-2 кастрблі на 2-3 літра, в іншому впадку при великій кількості габаритної посуди доведетьсь окрему закладку робити. Є прогрма для особливо грязних противень, сковорідок та кастрюль але в ній поки необхідності не було, при нормальному миючому все відмиваться і у звичайних режимах. Єдиним що здивувало в посудомийці, так як вона в нас "перша", це час циклу миття посуду, навіть на самих оптимальних налаштуваннях не менше двох-двох з половиною годин + час на просушування мінімум півгодини ітого 3 години мінімум, якщо в господарстві тільки один комплект посуду - це може стати проблемою
Egor
Зрозуміла інструкція, легкий монтаж.Але обережно, якщо висока кухня, по типу ikea metod. Дверцята будуть знизу впиратися. Але порівняно з іншими посудомийками, тут доволі великий виступ знизу і можна обійтись без розпилу дверцят. Просто ставите посудомийку максимально низько. Тоді двері відкриються на 87 градусів, і в кінці будуть впиратись в основу посудомийки. Але цього достатньо щоб користуватися видвижною корзиною
Аліна Андрійчук
Сразу после установки возникла проблема - машина переходила на режим ЭКО, после выключения включалась сама и снова начинала режим ЭКО. Перезвонили в сервисный центр, в течение 2 дней приехал мастер, оказалось, сработал режим Аква-стоп. Поправили на месте. После этого - не могу нарадоваться. Экономия воды, экономия сил и времени. Режим ЭКО длится 4 часа - ставлю на ночь, есть режим для сковородок (2,5 часа), обычный для посуды (2 часа), половинная загрузка и режим на 40 минут (8 литров воды) Ежедневно подходит и самый короткий режим, у меня отмывает даже кастрюли после супа. Использую средство Сомат, 3 кг должно хватить примерно на полгода. Уже после первой мойки вымылись чашки и ложки от чайного налета, для зажаренных кастрюль понадобилось 3 мойки. Вымыла даже решетки от плиты. К покупке посудомойку однозначно рекомендую.
Кульчицьким Роман
Отличная штука. Отмывает посуду, кастрюли хорошо. Жена в шоке). Пользуюсь украинскими таблетками Start classic. Непонятно зачем нужен ополаскиватель. Я им не пользуюсь. После мытья, посуда сухая и без разводов. ИМХО, ополаскиватель - маркетинговая штука для выкачки денег. Если не прав, то объясните в комментарии в чём я не прав.
Надежда
Посудомойка в приобретении которой мы не ошиблись. Для разной степени загрязнённости имеются различные режимы и помимо стандартных программ у неё имеется 3 температурных режима. Моет начисто как столовые приборы, так и что-то из крупной посуды по типу кастрюль. Может кому-то не особо нравится, но мне конденсационная сушка пришлась по душе, после мойки не обязательно ждать, можно сразу протереть посуду и расставить её на свои места. 12 загрузка оказалась пригодной, с ней необязательно копить посуду.
Посудомийні машини

Посудомийні машини Indesit

Час дорогий. Не варто витрачати його на те, що сьогодні можуть робити за людину машини. Від щоденної кухонної повинності вас та членів вашої родини звільнить пристрій для автоматичного миття посуду – посудомийна машина Indesit. Всі моделі італійського бренду побутової техніки для дому належать до бюджетної та середньої...

Посудомийні машини Indesit

Час дорогий. Не варто витрачати його на те, що сьогодні можуть робити за людину машини. Від щоденної кухонної повинності вас та членів вашої родини звільнить пристрій для автоматичного миття посуду – посудомийна машина Indesit. Всі моделі італійського бренду побутової техніки для дому належать до бюджетної та середньої цінової категорії. Вони прості, надійні, безпечні. У них поєднуються стандартні робочі характеристики та високотехнологічні новинки. Гігієнічні властивості посудомийних машин Індезит гарантують спокій у повсякденному житті

Переваги посудомийних машин Indesit

Дана техніка дозволяє:

використовувати сильні миючі засоби, не боячись за шкіру рук і не витрачати гроші на захисні рукавички;
покращити гігієну харчування за рахунок покращення якості миття посуду у воді з температурою, яку не може витримати людина – 55–72 °C;
економити воду - на миття 12 комплектів посуду руками піде щонайменше 60 л води, а в машині використовується близько 10-15 л.
Посудомийні машини Індезит ефективно відмивають посуд 1 засобом та економлять гроші на видаткових абразивних засобах, губках, щітках, йоржиках.

Асортимент та ціна посудомийних машин Індезит

Бренд Indesit пропонує на вибір, як окремі посудомийні машини типу «Соло», так і інтегровані (вбудовувані) моделі. Насамперед треба визначитися з габаритами ширини. Висота та глибина підлогових посудомийних машин Індезит збігаються зі стандартизованими розмірами кухонних меблів. Також зверніть увагу на тип завантаження. Усередині можуть бути висувні лотки або корзини. При установці дуже корисна опція, регулювання посудомийної машини по висоті, за допомогою регульованих ніжок.

У сучасних моделях Indesit, які збираються на заводі компанії в Польщі (Лодзь), є набір з кількох стандартних та дуже зручних, а також фірмових інноваційних технологій, схвалених Інститутом Випробувань та сертифікації VDE (Німеччина): 

Половинне завантаження

Часткове заповнення, що дозволяє заощаджувати електроенергію, воду і миючий засіб

Відкладений старт

Можливість програмування автоматичного включення в роботу, у тому числі й у нічний час, коли це коштує дешевше

Технологія hygiene eXtra

Удосконалення конструкції полиць, яка дозволяє їх вийняти і мити кухонне начиння великих розмірів.

Технологія eXtra light

Особливо делікатне миття тонкого і тендітного скляного, кришталевого та фарфорового посуду.

Baby Zoo

Постановка додаткового лотка, кожна деталь якого відмінно підходить для дитячих предметів, та виключає їх контакт з Іншим посудом та столовими приладами.

Baby Cycle

Стерилізаційне ополіскування у воді 72 ° C, яке видаляє з посуду для найменших 99% бактерій.

З усім набором характеристик, показників, функцій та програм конкретної моделі посудомийної машини Індезит можна ознайомитись на її сторінці, натиснувши розділ «Технічні характеристики».

Ціна моделі посудомийної машини Indesit залежить від корисного внутрішнього об'єму пристрою, набору функцій та класу енергоспоживання. Пристрій з енергоефективністю класу «А» коштує дешевше «А+», але споживатиме електроенергії під час роботи більше. Найвигідніше купити посудомийну машину Indesit класу «А++». У ній встановлений інверторний двигун, який не лише на 30% споживає менше електроенергії, а й менше шумить, дозволяючи працювати у нічний час.

На що звернути увагу перед покупкою

Перед тим як вибирати модель посудомийної машини Індезит переконайтеся, що в місці, де вона буде встановлена, є водопровід і каналізація. При цьому гаряче водопостачання посудомийному пристрою, так само, як і пральної машини, не потрібне. Нагрівати воду до запрограмованого значення вона сама. Тому для її підключення потрібна електромережа з потужністю щонайменше 2,3 кВт.

Варто також теоретично перевірити — чи не призведе поява в будинку нового електроприладу до знеструмлення приміщень, у момент, коли в ньому ввімкнеться тен для нагрівання води. Для цього необхідно скласти споживані потужності всіх побутових електроприладів, освітлення та силового обладнання. Суму треба округлити у велику сторону, додати 20% і порівняти з виділеною для будинку/квартири електричною потужністю.

Купити посудомийну машину Indesit з доставкою по всій Україні.


Купити посудомийну машину Індезит у нашому фірмовому інтернет-магазині найвигідніше буде жителям столиці України та її передмістя (30 км), де працює наша фірмова доставка. Вона може складатися з:

  - стандартний тариф доставки до будинку — 200 грн/Київ та 400 грн/передмістя;
  - занесення в будинок/квартиру на ліфті - 150 грн;
  - перенесення сходами за кожен поверх - по 150 грн.

Якою буде ціна доставки посудомийної машини до Київської області та регіонів України, потрібно деталізувати у операторів наших логістичних партнерів — MeestExpress та Нова Пошта. Звертайте увагу на акції! Деякі моделі техніки Індезит MeestExpress доставляє безкоштовно по всій Україні. Можливі варіанти оплати: безготівковий онлайн, післяплата, готівковий розрахунок, а також «Оплата частинами» в ПриватБанку та через monobank.

Купуйте посудомийну машину Indesit, та позбавте свою родину від щоденної рутини на кухні!

Докладніше

Ціни на Посудомийні машини

ТоварЦіна
Посудомийна машина indesit DSIE2B1010999 грн
Посудомийна машина indesit DSFO3T224C14999 грн
Посудомийна машина Indesit DSCFE1B10SRU11999 грн
Посудомийна машина Indesit DSIC3M1911499 грн
Посудомийна машина Indesit DSFE1B1011799 грн
Посудомийна машина Indesit D2I HL32613399 грн
Посудомийна машина Indesit D2I HD524 A14399 грн
Посудомийна машина Indesit D2F HK2614999 грн
Посудомийна машина Indesit DIE 2B19 A12199 грн