Про нас

indesit.com.ua - офіційний інтернет магазин компанії Indesit в Україні. Indesit: Ваш дім - наша пріоритетність. У Indesit ми знаємо, що ваш дім - це ваше святилище, тому ми хочемо, щоб він був обладнаний найкращими приладдями. Ми пропонуємо широкий вибір якісних товарів, від холодильників до пральних машин. Ми також віримо в надання виняткової підтримки і обслуговування, так що ви можете бути впевнені, що ви в добрих руках, коли купляєте у нас. Оформіть покупку на Indesit.com.ua сьогодні та відчуйте різницю самі.

Офіційний магазин indesti.com.ua може здійснити безкоштовний підбір техніки та розрахунок вартості для вашого житла.

Ми здійснюємо продаж офіційної техніки, серед яких:

✔ холодильники
✔ посудомийні машини
✔ пральні машини
✔ варильні поверхні
✔ духові шафи
✔ кухонні плити

Наша мета 

    
Запропонувати сучасним сім’ям надійну побутову техніку, яка відповідає їхнім реальним потребам, для повного спокою. Окрім цього, ми надаємо сервісні послуги: гарантійне та післягарантійне обслуговування. Серед асортименту товарів можна віднайти рішення на будь-який бюджет. Ознайомтеся з найпопулярнішими позиціями та знайдіть саме те, що необхідно саме вам. 

Цінність офіційного магазину Indesit

Це турбота про кожного клієнта. Тому для нас найголовніше, це зробити всі етапи покупки саме такими, які потрібні клієнту: від спілкування з індивідуальним менеджером, до доставки товару саме тоді, коли Вам потрібно.

Ми завжди шукаємо рішення для клієнта. Якщо Ви робите ремонт і Вам потрібна різна техніка, то ми підберемо саме те, що потрібно і пропонуємо найкращу пропозицію, згідно акції “Разом дешевше”. Також додатково для Вас є безкоштовна доставка на широкий асортимент товару та можливість оплатити покупку частинами.

Переваги:

Надійність

Довговічний, надійний, перевірений.

Практичність

Саме ті рішення, які вам потрібні, економія часу, економія грошей.

Зручний дизайн

Легка взаємодія, розумна конструкція, естетично привабливий.


Актуальні акції:
Безкоштовна доставка
Оплата частинами