Варильні поверхні Indesit

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Андрей
Жена захотела сменить варку да и я подумал почему бы нет, старая уже износилась. Материал поверхности высокого качества стеклокерамики, очень лёгок в уходе и прост в использовании. Нагревается быстро, вода и блюда закипают молниеностно. Есть возможность регулировать мощность нагрева, это мне и понравилось. Сенсорное управление вообще удивило, так все удобно, действительно прошлая модель была как с прошлого века.
Михайло
Достойна своєї ціни варильна поверхня. З зоною розширення, яка об'єднує дві конфорки в одну. Для приготування великих страв. Зручне керування. Хороша ціна на поверхню. Із такими класними функціями.
Аноним
Дуже швидко нагрівається і також швидко остигає. Варильною панеллю користуюся щодня, вже й важко уявити її відсутність. З часом почала розуміти, що мені і 3 конфорок вистачає і думаю, що якби була можливість одну прибрати, то відстань між ними була б зручна, а то зараз як на мене вони трохи купуються. До сенсора все-таки довелося звикати, але він не глючить і це мене влаштовує.
Даша
Користуюсь приблизно місяць. З плюсів найпомітніший для мене, це рівномірне нагрівання. Не знаю, від нагріву залежить чи ні, але помітила, що при кипінні не "втікає" їжа з каструль. Потужний нагрівання на конфорці з подвійною короною швидко на ній закипає чайник (і все, що потрібно швидко зварити). Електрозапалювання розмір/розташування конфорок засмутили
Наталья
Поверхностью пользуюсь пол года,очень довольна,покупали комплектом,вместе с духовкой Indesit и качество и дизайн на высоте! Все что может быть у хорошей газовой поверхности,все есть у нее: прочная нержавеющая сталь,чугунные решетки,газ контроль, электроподжиг, турбокомфорка. Читала комментарий что поверхность царапается,так вот я не согласна,при правильном уходе нет никаких царапин,просто не нужно использовать абразивные моющие средства и жесткие губки,у меня она как новенькая,при том что я готовлю каждый день.

Ціни на Варильні поверхні

ТоварЦіна
Варильна поверхня Indesit THP 641 W/IX/I7999 грн
Варильна поверхня Indesit RI161C8199 грн
Варильна поверхня Indesit THP 642 IX/I6699 грн
Варильна поверхня Indesit THP642IX/I EE6999 грн
Варильна поверхня indesit TI60X4399 грн
Варильна поверхня indesit IB65B60NE13399 грн
Включено фільтри:
  Матеріал поверхні
  Кількість конфорок
  Зона розширення
  Турбо-конфорка
  Матеріал решіток
  Ширина продукту (см)
  Країна виробництва
  Знижки
  СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ ТА АКЦІЇ